Aktori turk lidhet me modelen shqiptare, 7 vite më të madhe se ai

Përkundër përpjekjeve të shumta të bëra nga aktori turk Burak Deniz për të mbajtur private lidhjen e tij me supermodelen me origjinë shqiptare Didem Soydan, ai më në fund vendosi të dilte në publik me të.

Pas një periudhe të gjatë të mohimit të vazhdueshëm të marrëdhënies së tyre për ta mbajtur atë larg vëmendjes, Burak Deniz, 29 vjeç, postoi selfien e parë me të dashurën e tij model 36 vjeçare, duke njoftuar lidhjen e tyre zyrtare.

Aktori turk shkroi krah fotos: “Nga një natë e mrekullueshme në një moment të ngrohtë, kjo është shkrepja. Ishte mirë të isha këtu…”

Përkundër këtij njoftimi të qartë, disa ndjekës janë ende të mërzitur për postimin spontan; duke thënë se ata duhet të kishin postuar një foto më të qartë.

Fatkeqësisht, Burak Deniz nuk kishte zgjidhje tjetër përveç se të zbulonte se ai ishte në shoqëri me Didem Soydan.

Katër ditë më parë, paparacët kapën fotografi të çiftit ndërsa ata kaluan natën në shtëpinë e Didem Soydan dhe u panë duke u larguar së bashku në mëngjes.

Para Didem Soydan, Burak Deniz ishte martuar me artisten Bushra Devil në 2016, por ata u divorcuan në 2018.

Advertisement
Loading...