Almenda Abazi jep lajmin e mirë, po vjen bebi i dytë

Familja e bukur e Almeda Abazit dhe aktorit turk Tolgahan Saysman do do të rritet. Një vit e gjysmë pas sjelljes në jetë të fëmijës së parë Efehan, çifti ka lajmëruar se janë në pritje të fëmijës së dytë. Nëpërmjet një postimi në Instagram, mëngjesin e sotëm Almeda dhe Tolga lajmëruan se bebi nr. 2 po vjen!

“Bebi nr 2 po vjen. Mezi po presim të të takojmë vogëlush”; ka shkruar ish miss-i shqiptar përbri një postimi me foto ku duket barku i rrumbullakosur i bukuroshes shqiptare.

Çifti nuk e zbuloi gjininë e bebushit, që me siguri do ta bëjën publike në një moment tjetër. Almeda dhe Tolgahan janë edhe prindër të një djali, Efehan që erdhi në jetë më 6 Maj 2019.

 

Advertisement
Loading...