Meghan Markle tregon historinë e trishtë, si e humbi fëmijën e dytë

Meghan Markle rrëfeu se ka pasur një abort spontan. Dukesha është shprehur se e humbi fëmijën e saj të dytë në muajin korrik, por nuk kishte folur për këtë.

“Ishte një mëngjes normal si cdo ditë tjetër. Bëra mëngjesin. Ushqeva qentë. Mora vitaminat. Gjeta corapen që më mungonte. Kapa flokët dhe mora djalin. Në momentin që po I ndryshojë bebelinën, ndjeva një dhimbje prerëse në bark. U ula në tokë me fëmijën në krahë, e pata ndjesinë se dicka nuk ishte në rregull. E ndieva teksa përkedhja të lindurin tim të parë se po humbisja të dytin. Disa orë më vonë, isha në spital duke shtrënguar dorën e tim shoqi”, është shprehur ajo.

Dyshime për një shtatzani të dytë të Meghanit ka pasur prej kohësh, por kjo është hera e parë që ajo e rrëfen vërtet, duke treguar edhe dhimbjen e madhe të pësuar.

Advertisement
Loading...