Angela Martini rrit temperaturat me këtë imazh

Angela Martini i ka treguar këmbët në foton e re.

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini nuk i lë fansat e saj që ta harrojnë, shkruan lajmi.net.

Ajo me ta e ka ndarë një foto të re në Instagram dhe duket joshëse e veshur me një fustan të shkurtër i cili i zbulon këmbët.

Advertisement
Loading...