fbpx
Monday, September 16, 2019

Publikohen foto të reja nudo të miliarderes

Pak ditë më parë, Kylie Jenner, dhe partneri i saj, Travis Scott, ndezën rrjetin me një foto të publikuar në “Instagram”.Kylie shfaqej e përqafuar me Scott, por ajo që binte në sy ishte se miliarderja më e re në...
Lady GaGa është ndër artistet më me ndikim në industrinë e muzikës botërore.Ajo njihet për stilin e saj të veçanta në paraqitje dhe në veshje, por edhe për talentin dhe aftësitë e saj vokale, por edhe për kompozimin e...
Para pak ditësh, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre disa vjeçare. Dasma pati elementë të veçantë, shumë të ftuar Vip dhe argëtim pafund.Gjatë dasmës Jonida dhe Besniku luajtën lojën me këpucë. Ata duhet t’i...
Këngëtarja shumë e komentuar në media prej vitesh, për karrierën, por edhe për jetën private, Çiljeta Xhilaga ka çuar sot Fernandon në klasë të parë dhe sigurisht emocionet kanë qenë të mëdha në këtë ditë të rëndësishme.Çiljeta ka postuar...
Sabri Fejzullahu sot feston 72 vjetorin e lindjes.Legjenda e muzikës shqiptare, fillimisht mori urim publik nga djali i tij Ermali i cili e quajti mbret por më pas edhe nga këngëtarja e njohur.Morena Taraku i tha ‘dashni’ Sabriut përmes...

Dan Bilzerian tregon si i fiton paratë

Dan Bilzerian është një ndër meshkujt më të ndjekur në Instagram, i cili njihet në të gjithë botën për jetën e shfrenuar.Nuk ka ditë që Dan Bilzerian të mos publikojë foto nga pushimet luksoze që bën në praninë e...
Blogerja dhe njëherësh modelja e njohur Dona Bajrami thuhet se është në lidhje me aktorin turk Gokberk Yildirim.Aktori turk numëron një sërë role në serialet turke por ajo që i dha edhe më shumë hapërisë në industrinë e filmave...
Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi celebruan dje dashurinë e tyre në martesë.Moderatorja dhe aktori i njohur mblodhën miqtë dhe familjarët në një festë e organizuar buzë detit në Golem.Jonida kishte veshur një fustan tepër të thjeshtë të bardhë që...
Aktorja e ‘Çka ka shpija’ po jeton jetën e ëndrrave.Fiona Gllavica, e cila mori famë me rolin e Pajtesës në serialin kosovar, këtë vit mund ta cilësojë si më të mirin që ka pasur ndonjëherë në jetë.Ajo shumë shpejtë...
Gjithmonë rebele dhe e veçantë.Ajo është grimerja më e njohur në shqiptari dhe biznesi i saj sa po vjen e po bëhet më i suksesshëm.Sellma me punën dhe talentin e saj arrin që të nxjerrë tiparet më të bukura...
Është zbuluar këngëtari me të cilin Sinan Vllasaliu po sjellë këngë.Bëhet fjalë për Lok Komonin.Ka qenë vet Sinani ai i cili e ka zbuluar lajmin përmes rrjeteve sociale.“Çikat e Prishtinës” quhet kënga që bëri bashkë këta dy artistë e...

A e keni parë sa ka rënë në peshë Fifi?

Në muajin Maj, Fifi bëri të ditur se do t’i nënshtrohet intervenimit për vendosjen e balonës gastrike në lukth si një tentativë për të humbur dukshëm peshë.Një gjë e tillë ishte e nevojshme për këngëtaren për shkak të problemeve...
Sonte po kurorezojne dashurine e tyre cifti me simpatik i ekranit, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi.Per dekorin ne diten e tyre me te vecante eshte kujdesur Ami Event, e  eshte vete Amarda qe na ka dhene edhe disa detaje...
Teksa lexoni lajmin dy personazhe shumë të dashur për ju, po kurorëzojnë dashurinë e tyre më një dasmë, e cila është kaq e bukur sa që të gjithë do donim të ishim të ftuar.Fjala është për aktorin kosovar Besnik...
Pas  largimit të Kidës edhe reperi  i njohur Fero, para pak kohësh u largua nga labeli ‘On Records’ për shkak se kontrata e tyre mori fund. Tani të dy  janë në rrugën e tyre si artistë të pavarur.Së fundmi...
Prej kohësh po qarkullojnë lajme për ndarjen e çiftit të reperëve, Mozzik dhe Loredana. Dyshja ka qenë shumë e komentuar së fundmi pikërisht për këtë arsye. Veprimet e tyre i shtuan shumë dyshimet pasi Mozzik mungoi në ditëlindjen e...

Modelja shqiptare vë në fokus të pasmet

Dorina Gegiçi është prej modeleve më të njohura dhe më të suksesshme shqiptare.Modelja e famshme ka linja super seksi e të cilat i ka treguar edhe në postimin  e radhës në Instagram. View this post on Instagram  🌅🌅 A post shared by...

Ja çfarë pëlqen Afrona Dika tek Blero

Jo shume kohe me pare Afrona per Revisten Class tregoi se cila ishte gjeja qe i pelqente me se shumti tek Blero."Më pëlqen butësia që ka, qetësia e brendshme, por kur është i uritur atëherë më mirë t’i qëndrosh...
Jennifer Aniston, aktorja juaj e preferuar edhe pse prej vitesh pjesë e Hollywood, me siguri nuk dini shumë gjëra për të. Më poshtë në këtë artikull do të keni mundësinë të mësoni më shumë rreth 50-vjeçares aq tërheqëse që...

Enca nuk i ndal provokimet, tregon asetet

Enca Haxhia edhe pse merr kritika të panumërta nga publiku për imazhet që ndanë, ajo nuk ndalon së provokuari me format trupore.Këngëtarja ka publikuar një tjetër imazh në llogarinë e saj në Instagram ku këtë herë ka provokuar me...
Reperja Rina Balaj edhe pse e re në moshë, ajo shpesh herë poston fotografi provokative në profilin e saj në instagram.Ndërsa nga fotografia e fundit mund të shohim se të njejtat para se ti postojë ia dërgon nënës së...

Nora i paska shumë për qejfi këto bikine(FOTO)

Seti i fundit i fotografive të postuara nga Nora përmban një numër të madh të fotove të postuara nga pushimet.Të gjitha janë me të njejtat bikine, ndërsa këto bikine Nora i ka veshur edhe më heret gjatë vitit 2018.Nora...
Kanë mbetur vetëm edhe pak ditë deri në koncertin madhështor të Capital T.Reperi ka përgatitur gjithçka deri në detaje dhe për të gjithë fansat e tij ka një surprizë.“Qaq jemi frymzu sot edhe na keni knaqe zemren fansat ma...
Shumë ndryshime të rëndësishme kanë ndodhur këtë sezon në Top Channel. Nevina Shtylla është larguar nga “Procesi Sportiv” dhe drejton një tjetër emision brenda Top-it, “Në shtëpinë tonë”. Vendin e saj në programin sportiv e ka zënë Ilda Bejleri e cila gjithashtu bëri...
Anxhela Peristeri ishte e ftuar pasditen e sotme tek “Rudina”, ku gjatë emisionit foli për projektin e saj më të ri “Shpirt i bukur” gjatë emisionit foli për projektin e saj më të ri Shpirt i bukur, por edhe...
Jennifer Lopez ka treguar fizikun e saj në një paraqitje me një veshje “formë” krokodili derisa ishte befasuese me të fejuarin Alex Rodrguez në GMAAjo është shumë e zënë për filmin e ri Hustlers, me të cilin do të...
Reperja Tayna ka zgjedhur Amerikën të pushojë pas verësTayna pas një sezoni shumë të suksesshëm në Kosovë dhe Shqipëri ku pati shumë koncerte dhe paraqitje, tashmë ka zgjedhur që të pushojë.Ajo është Vildane Zeneli ku Tayna ka treguar se...

Ja si i referohet Naser Rafuna, Valon Berishes

Ndeshja në mes  Kosovës dhe Anglisë ka përfunduar me  rezultat 5 me 3 në favor të anglezëve.Përkundër rezultatit djemtë kosovarë treguan shpirtin luftarak dhe nuk u dorëzuan deri në fund.Përkrahja për ta ka vazhduar edhe pas humbjes nga tifozët...

Ja sa para kesh mban me vete kur del Kylie Jenner

Kylie Jenner nuk ka nevojë për para ‘kesh’.Kylie dhe nëna e saj, Chris Jenner, janë ngacmuar nga Ellen DeGeneres, derisa ishin mysafire në emisionin e saj.E pyetur nga Ellen DeGeneres se sa para kishte me vete në studio, Kylie...
Pas gjithë kësaj, angazhimeve në muzikë dhe shumë koncerteve kudo ku ka shqiptarë, Roberti ka rezervuar pak ditë për veten.Këngëtari ka marrë rrugë drejt bregdetit turk dhe jo vetëm. Ai është me të dashurën.Prive.al ka arritur të sigurojë fotografi...
Oni Shkjau dhe Enisa Koleci janë dy velinat që tërheqin vëmendjen çdo ditë, gjatë transmetimit të emisionit “STOP”në Klan Tv. Por, mesa duket ndryshe nga Alesia Bami, duket se vajza e ardhur se fundmi, Enisa ka krijuar shumë shoqëri...

Tayna paralajmëron baladë të re

Ka kaluar thuajse një vit që nga publikimi i rap – baladës “Doruntina” të Taynës, projekt ky më ndryshe dhe shumë i veçantë i saj.Dhe Doruntina Shala po mendon sërish të sjell një projekt të tillë, pasi edhe u...
Bukuroshja britanike, Kelly Brook, ka bërë gati kalendarin e saj zyrtar për vitin që po vjen.Ajo që shkencëtarët e kanë cilësuar si “gruan me trupin më të përkryer në botë” është shfaqur, si për çdo vit, kryesisht me bikini...
Sot në familjen e këngëtares së mirënjohur të muzikës popullore, Remzie Osmani, ka festë. Këngëtarja nga Mushtishti sot ka ditëlindjen dhe i mbushi 48 vjet.Këngëtarja e hiteve të shumta dhe nënë e dy fëmijëve do të marrë urime të...
Ledri Vula po kalon disa ditë në Amerikë.Reperi është zbuluar se po gjendet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, përmes një fotoje ku shihet pranë modeles Lorena Haliti.Dyshja shihen duke e luajtur një lojë biliard, kurse përderisa ata po...
Eduarti dhe arbana janë çifti më i ri i showbizit shqiptar të cilën kanë zgjedhur të mos e konfirmojnë dashurinë e tyre në mënyrë të drejtpërdrejt por çdo gjest dhe fjalë e tyre të nxjerr në këtë përfundim.Eduarti është...
Edhe pse jo e angazhuar në muzikë, Adelina Ismaili ka qenë goxha aktive këta muaj në rrjetet sociale dhe herë pas herë edhe në intervista.Në fund të verës, këngëtarja ka zgjedhur të shkojë në pushime bashkë me bashkëshortin e...
Edhe vete kenga e tij e fundit quhet Pasha Ty, ndersa kur Daci u pyet pse ky titull ai tha se per tekste jane gjithmone pergjegjes tekstshkrueresit duke i ikur pergjigjes.Por megjithate ai u pyet se a bën be...
Tashmë të gjithë jeni të familjarizuar me imazhin e këngëtares shqiptare me më shumë follow-ër në Instagram, Enca Haxhiaj.Këngëtarja është mjaft aktive në këtë rrjet social dhe së fundmi ka ndarë me fansat pamje nga një jaht luksoz edhe...
Loredana Zefi i ka habitur të gjithë me postimin e fundit.Reperja Loredana Zefi është aktive në Instagram.Emri i saj kohët e fundit ka qenë ndër më të komentuarit në mediat rozë për arsye të ndryshme, e së fundmi lidhur...
Nuk njihet!Reperja shqiptare ka hyrë fuqishëm në skenën e muzikës shqiptare.E njohur për publikun si ‘artistja nga Amerika’, e cila përveç me talentin ka marrë edhe vëmendjen edhe me dukjen e saj .Duke u shfaqur gjithmonë shumë tërheqëse dhe...
Adelina Tahiri është një nga personazhet publike, e cila u bë e njohur falë këngëve të saj mjaft të pëlqyera nga publiku shqiptar.Por, para disa vitesh kur këngëtarja mori vendimin për tu martuar dhe për të krijuar familjen e...
Jo rastësisht shquhet si këngëtarja e cila ka ditur të ruaj çdo herë stilin e saj unik dhe çdo herë elegant.Flasim për këngëtaren e njohur dhe të dashur për publikun Edona Llalloshin, shkruan “Kosovarja”.Sukseset e saj në muzikë e...
Dafina Zeqiri po vazhdon me intensitet të njëjtë koncertet.Dafina Zeqiri ka qenë njëra nga këngëtaret më aktive këto muaj veror si me koncerte të mbajtura ashtu edhe me projektet muzikore që ka sjellë.Këngëtarja shumë e pëlqyer nga publiku ka...
Ronela Hajati është padiskutim një ndër këngëtaret më të dashura dhe të suksesshme shqiptare.Ajo numëron shumë vite në skenë dhe i ka dhuruar publikut tonë shumë hitePak ditë më parë ka festuar 30 vjetorin. Të shumta kanë qenë urimet...
Prej 2 vitesh Linda Rei i ka munguar ekranit dhe gjatë kësaj kohe makeup artistja ka jetuar në Maltë. Ndonëse nuk është shfaqur në ekran dhe as ka dhënë intervista, Linda ka qenë duke shijuar udhëtimet dhe jetën e...
Luana Vjollca ka festuar gjatë javës që po lëmë pas ditëlindjen e 28.Ajo ka pritur 28-vjetorin pranë më të dashurve të saj, familjes dhe miqve, në një super-festë të organizuar në Dhërmi.Vallëzim, këndim e shampanjë, atmosfera fantastike që ka...
Ylli i popit Bebe Rexha pranoi se mund të mos ketë qenë foshnja më e lezetshme ndonjëherë.Këngëtarja  e famshme postoi një foto të vetes kur ishte fëmijë i porsa lindur, së bashku me titullin, “EST 1989. Nëna ime më...

Gili qenka edhe më e bukur pa grim(FOTO)

Gili eshte nje nder ato kengetare qe gjithmone eshte e kururar deri ne detaj, dhe rralle here kemi pasur mundesi ta shohim ate pa grim fare.Por kesaj here ishte vete kengetarja qe vendosi te postonte nje fotografi nga pushimet...

Rrena i ka…? Vip Kuiz me Mustafa Imerin

Në rubrikën e përjavshme Vip Kuiz të flitet.se këtë javë i ftuar ishte solo këngëtari nga Shkupi, Mustafa Imeri i njohur për të gjithë ne si Tafa.Shikoni si ai u përgjigj.https://www.youtube.com/watch?v=TM7IhoCVf70&feature=youtu.be

Shikoni sa familje të bukur ka Lyrical Son(FOTO)

Lyrical Son ashtu si gjithë artistët tjerë ka gjetur pak ditë për pushime.Lyrical Son pas përfundimit të një sezone të suksesshme, ka pushuar bashkë me gruan dhe fëmijët.Ishte bashkëshortja e tij, Gresa, ajo e cila ka postuar së fundi...
Modelja Afrona Dika pritet që ti jep fund beqarisë më 21 shtator duke u martuar me këngëtarin BleroAfrona Dika duket se është duke pritur një dasmë përrallore gjatë këtij muaji.Ajo pret një dasmë të tillë derisa me anë të...
Në intervistën e kësaj jave në Flitet.se i ftuar ishte këngëtari më i dashur i muzikës popullore Adnan Daci.Kjo intervistë ishte ndryshe nga ato që deri tash keni pasur mundësi ta shihni këngëtarin.Atij iu parashtrua pyetja që më së...

Ku mbeti Violetë Kukaj pas ndarjes..?

Të gjithë u habitën kur u dha lajmi se këngëtarja Violetë Kukaj-Retkoceri i ka dhënë fund martesës shumë vjeçare me bashkëshortin.Pavarësisht habisë, e vërteta është se Violeta, këngëtarja e dashur e publikut më nuk është e martuar dhe për...
Tiparet e ngjashme te fytyrës në shikim të parë ju bëjnë të mendoni se janë motra binjake.Engjellusha Salihu dhe Vesa Smolica kanë aq ngjashmëri mes vete sa vështirë dallon se cila cila është.Edhe pse nuk kanë asnjë lidhje farefisnore...
Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku ka kohë që më shumë po qëndron në Turqi se sa në Kosovë.Ajo nuk po e lë anash as muzikën. Pas ‘Swag’ Morena duket se ka gati projektin e ri.Me një pyetje drejtuar fansave...

Tayna dikur dhe tani, nuk i ngjan aspak vetes

Që kur debutoi në skenën muzikore emri “Tayna” pushtoi fansat e muzikës rep. Bashkëpunimi i saj me Don Phenom me “Columbiana” i sjelli hite të jashtëzakonshme.Cilësohet si një ndër artistet më të mirë të zhanrit rep duke u krahasuar...
Rita Ora e ka pranuar se e ka “pasur shumë të vështirë ti mbijetojë opinioneve dhe komenteve” në rrjetet sociale – por ka thonë se ai “po e jeton ëndrrën” dhe ia vlen ndonjëherëRita Ora e ka pranuar se...
E bukur padyshim, por edhe shumë e këndshme. Learta njihet pothuajse në çdo familje shqiptare, famë kjo që e arriti nga martesa e saj me djalin e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit.Learta Jakupi është nga femrat më të komentuara...
Me siguri ashtu si ne, edhe ju, lajmi që bëri të ditur Jonida Vokshi më herët këtë vit se do të martohej me aktorin Besnik Krapi, ju kapi pa përgatitur.Kjo vinte dhe nga fakti që pavarësisht se çifti jetonte...
“Roberti dhe Nora ndahen”, kjo ka qenë “melodia” e mediave rozë ditët e fundit.Pas 13 vitesh dashuri Nora dhe Roberti i dhanë fund mardhënies së tyre duke ngritur te ndjekësit debatin e “dashurisë së vërtetë”.Por Roberti pranoi se dashuria...
Çifti shumë i dashur për publikun, Xhensila dhe Besi që pas ardhjes në jetë të Ajkës, i janë përkushtuar maksimalisht asaj dhe tanimë postojnë shpesh foto e video me vogëlushen.Madje në ditëlindjen e saj të parë Besi dhe Xhensila...

Konfirmuan ndarjen e tyre, por sërish kapen mat

Koreografi Albi Nako dhe balerina e prezantuesja e motit, Alba Hoxha janë përfolur për ndarje kohët e fundit. Në media u shkruajt se shkak i ndarjes së çiftit ishin bërë prindërit e tyre të cilët nuk ishin dakort për...
Tash e një kohë përflitet mbi jetën private të reperit MC Kresha.Edhe pse shpesh flitej edhe për një fejesë te mundshme te reperit nje gje e tille asnjehere nuk u mohua plotesisht.Ka qenë ditëlindja e 35-të e reperit ajo...
Megjithëse moderatorja Luana Vjollca është munduar ta mbajë të fshehtë lidhjen e saj me Krenar Çoçajn, Getoari s’ka mundur të mos tregojë herë pas here marrëdhënien e mirë që ka me baxhanakun e tij.Shpeshherë Krenarin e kemi parë në poza me...

Ushqimet që ju ndihmojnë të zbutni simptomat e alergjisë

Ekspertët thonë se simptomat e alergjisë dhe astmës mund të zbuten me anë të ushqimit: shmangia e disa ushqimeve dhe konsumimi i shtesës së...

Ja si mund te dukeni bukur edhe pa make up

Çka duhet të përdorni për të pasur një fytyrë të bukur edhe pa makeup?Shumica e vajzave vendosin makeup për shkak që nuk ndihen mirë...

Nusja e Milot Rashicës sjell imazhet me të gjitha veshjet në...

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica po i jep fund beqarisë këtë muaj.E e fejuara Rashicës, Belkiz Kera, ditët e fundit ishte pjesë...

E mbuluar me tatuazhe, kjo është mjekja më e veçantë në...

Dr Sarah Grey është padyshim një prej mjekëve më të veçantë botë, për shkak të tatuazheve të shumta që mban në trup.Ajo po përpiqet...

Vjeshtë 2019, 5 modelet e xhinseve që duhet t’i keni në...

Ju ndoshta keni nisur t'i vini re modelet e xhinseve kudo nëpër Instagram, por këtu gjithsesi, keni 5 modelet që do të dominojnë sezonin...

Bikinet e duhura për gratë me gjoks të vogël

Gratë me gjoks të vogël ndodh që disa herë të ndjehen keq me trupin e tyre, kjo pasi mendojnë që po t’i kishin gjinjtë...