Anxhelina Hadërgjonaj feston ditëlindjen, Albërija e mbush me kujtime si dhuratë

27 vjetorin e vajzës së saj, Anxhelina, këngëtarja e njohur Albërije Hadërgjonaj, zgjodhi ta kremtonte në rrjetet sociale me një urim plot dashuri për të bijën dhe një foto mjaft të ëmbël, në të cilën shihen të dyja gjatë nje vizite në Disney Land.  Sado të rriten fëmijet, për prindin mbeten gjithmonë ata vogëluëshët e tyre të adhuruar apo jo?

“Gezuar ditelindjen e vogla e mamit @anxhelina Ti u rrite dhe tani ti je ajo qe na perkedhel te gjitheve sepse ty Zoti te solli ne jet per ti dhene kuptim jetes,dashurise dhe respektit!! Faleminderit qe kurre nuk me merzite..Ti je bekim. Të uroj shumë vite të mbushura me shëndet, dashuri, gëzim dhe prosperitet. TE DUA SHUUUME!”, ka shkruar Albërija, që e ka treguar gjithmonë se ka një marrëdhënie shumë speciale me vajzat e saj.

Advertisement
Loading...