Arilena shfaqet në krahët e të dashurit: Po shijon pushimet me të

Arilena Ara është njëra nga këngëtaret më të talentuara në estradën shqiptare dhe është shumë e dashur për publikun.

Arilena është shumë aktive në rrjetet sociale dhe së fundi ka ndarë momente të këndshme me të dashurin e saj.

Dyshja janë duke kaluar së bashku kohë të lirë dhe duken mjaft të lumtur.
Sa i përket muzikës kohë më parë qarkullonin zëra se projekti i ardhshëm muzikor i Arilenës do të jetë me një artist ndërkombëtar.

Advertisement
Loading...