Bebe Rexha mëson reperen amerikane twerk me këngë shqiptare

Bebe Rexha është ndër ato artiste që tashmë ka kaluar çdo kufi me artin e saj. Së fundmi, ajo ka zbuluar se do të sjellë një bashkëpunim me reperen amerikane Doja Cat, i cili publikohet të premten. Siç mund të pritej, në prapaskena gjatë xhirimeve Bebe nuk i ndahet rrënjëve shqiptare. Ajo ka në sfond këngët popullore shqiptare dhe ka ndarë në rrjetet sociale çastin e saj të preferuar të ditës.

Bebe i ka treguar reperes Doja për këngët shqiptare dhe ka publikuar një video teksa kjo e fundit bën “tëerk” me to. Le të themi që kërcimi tradicional është pak më ndryshe, por Doja duket se po e shijon sipas stilit të saj.

 

Advertisement
Loading...