Cardi B gati të ‘shpërthej’, e pranon se ka bërë kirurgji plastike edhe në këtë pjesë

Reperja mjaft kontraverse Cardi B njihet për muzikën e saj dhe paraqitjet të cilat zakonisht befasojnë publikun duke qenë se ajo nuk njeh asnjë lloj cenzure, shkruan Indeksonline.

Së fundmi ajo ka zgjedhur të publikoj një fotografi ku shihet tejet e nxehtë, dhe ajo e ka pranuar se ka bërë ndërhyrje kirurgjike plastike, për të përmirsuar format e saj në pjesën e sipërme të trupit.

Këtë ajo e ka justifikuar me faktin se ajo nuk ka kohë të ushtrojë, për të mbajtur trupin në formë andaj ka bërë ndërhyrje.

Gjithashtu ajo me shaka ka thënë se këtë ndërhyrje e ka bërë edhe për faktin se nuk di të notoj dhe kjo do ta ndihmoj ta mbajë atë mbi ujë.

Kujtojmë që reperja Cardi B njihet për transparencën e saj kur vie puna tek ndërhyrjet që bënë, e që shumica e të famshmeve i aplikojnë këto ndërhyrje por që mundohet të fshihen dhe të nuk i pranojnë ato.

Advertisement
Loading...