Çbanja nga O sa mirë shfaqet më provokative se kurrë(FOTO)

Aktorja dhe modelja Arjola Demiri ka postuar disa foto tepër provokative në rrjetet sociale

Aktorja, e cila famën e mori nga karakteri i saj i Çbanës në “O sa mirë” e ku ajo luan rolin e një vajze tropojane.

Arjola shihet në një komode ku ekspozon gjoksin e saj por edhe linjat e saj tepër seksi.

Advertisement
Loading...