E tepron Rozana Radi: Provokon fansat me një fotografi gjysmë të zhveshur

Rozana Radi është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, ku me zërin e ëmbël ajo ka arritur të mbledh mijëra fansa.

Ajo së fundi u shfaq tejet atraktive ku edhe ka publikuar imazhe nga pushimet e saj.

Rozana Radi po shijon në maksimum pushimet në Greqi, ndërsa nuk i ka kursyer aspak fotografitë provokuese.

Së fundi, këngëtarja ka publikuar një imazh, në të cilin u shfaq gjysmë e zhveshur në plazh, teksa gjoksin po e mbulonte me kapele.

Ajo dukej në formë të mirë dhe e lumtur si kurrë më parë, ndërsa pranoi shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Rozana Radi është ‘Kur përfundon një dashuri si kjo e jona’.

Advertisement
Loading...