Festat trokasin edhe në shtëpinë e Kidës, këngëtarja tregon bredhin e Vitit të Ri

Festat kanë trokitur edhe në shtëpinë e këngëtares së njohur Kida, e cila së fundmi ka ndarë me ndjekësit atmosferën e saj të fundvitit. Në InstaStory, Kida ka publikuar një kënd të shtëpisë që duket fiks si një kartolinë.

Ajo ka treguar pemën e zbukuruar e cila duket sikur kanë rënë flokë dëbore, si dhe dekorin pranë saj me drerë e qirinj. Kida është dashuruar me këtë pamje që i ka dhënë lezet shtëpisë së saj, ndaj s’ka mundur të mos e ndajë me ndjekësit në instagram.

Prej disa ditësh, rrjeti po zien nga lajmet e një bashkëpunimi të mundshëm me Butrint Imerin. Shkak janë bërë fotot e këngëtarëve në studio, duke ngjallur dyshime se kanë bashkuar forcat për një projekt të përbashkët.

 

 

Advertisement
Loading...