Fjolla Morina sjell imazhe nga festa luksoze e vajzës së saj

Këngëtarja Fjolla Morina është nënë e dy vajzave.

Krahas angazhimeve në karrierë, Fjolla ka potencuar gjithmonë se pavarësisht gjithçkaje nuk e lë familjen prapa.

Së fundmi, vajza e saj e vogël, Alayah, festoi ditëlindjen e saj të katërt dhe për këtë Fjolla u kujdes që t’i organizojë një festë luksoze.

Ajo publikoi në rrjetet sociale disa fotografi nga kjo festë, duke treguar se sa me fat e ndjenë veten si nënë e Alayas.

“Dashura e jetës time mbushi katër vite”, shkroi këngëtarja Morina në mbishkrimin e një prej fotografive.

Ndërkohë, të shumta kanë qenë pëlqimet dhe urimet që ajo ka marrë për vajzën nga fansat e saj.

Advertisement
Loading...