FOTO/ Me bikini duke lëpirë akulloren, Belen u shfrenon fantazinë fansave

Belen Rodrigez po kalon pushimet verore në ishujt e bukur të Spanjës. Modelja e famshme argjentinase, e cila njihet për bukurinë dhe linjat e saj perfekte trupore, ka vendosur t’i ngrejë edhe më shumë temperaturat në këto ditë të nxehta.

belen 2

 

Së fundmi ajo shfaqet me bikini, duke lëpirë një akullore me shije shalqiri, foto të cilën e ka publikuar në “Instagram”. Kjo ka bërë që të shpërthejë fantazia e fansave në komente dhe pëlqimet në pak orë kaluan numrin 400 mijë. Kujtojmë se Belen ka pasur në të shkuarën histori të shumta dashurie me njerëz nga bota e sportit, ku përmendim romancat e saj me futbollistin Marko Borrielo, si dhe pilotin e Moto GP, Andrea Ianone.

belen 4belen 3belen 1

Advertisement
Loading...