Gjysma zemrës time, Fisnik Syla i bën dedikimin romantik Fjolla Morinës

Që Fisnik Syla është ndër partnerët më romantikë të showbizit shqiptar, kjo dihet tashmë. Që nga propozimi i veçantë për martesë tek surprizat e dhuratat e vazhdueshme dhe deri tek dedikimet romantike, kemi kuptuar se Fjolla është me fat.

Së fundmi, ai ka bërë sërish një dedikim romantik në rrjetet sociale, duke shpërndarë një foto ku shihet krah Fjollës teksa ka shkruar:

”Personi i pare qe me vjen ne mengjes kur te zgjohem, eshte arsyja ime e lumturise..
Une jetoj me gjysem zemre.. sepse gjysmen tjeter e ke TI ! Je personi me zemerbardhe qe kam njohur ne jeten time! @fjolla.morina 🤍”, ishin fjalët e tij pranë postimit të fotos me Fjollën.

Kujtojmë se ata kanë qenë në qendër të mediave kohët e fundit pas zyrtarizimit të marrëdhënies së tyre.

Sikundër u njoftua edhe gjatë kohës kur Fjolla dhe Fisniku u arrestuan, ku i fundit është baba i dy fëmijëve.

Pak javë më parë, “n’Zoom.biz” ka siguruar disa foto të bashkëshortes dhe fëmijëve të Fisnikut, duke shkruar se fotot janë realizuar në gusht, kur Fjolla dhe biznesmeni sapo kishin nisur lidhjen.

Advertisement
Loading...