Habit Miley Cyrus: Nuk shkova në shtrat me Dua Lipën se është e lidhur

Dua Lipa dhe Miley Cyrus nuk janë vetëm dy bashkëpunëtore shumë të mira, por edhe mike mjaft të ngushta me njëra tjetrën. Pas ardhjes së Mileyt në Prishtinë, në “Sunny Hill Festival”, dyshja punoi për bashkëpunimin që u publikua pak javë më parë “Prisoner”,  i cili po rezulton një sukses për të dyja artistet.

Klipi i “Prisoner” përmban mjaft skena të nxehta mes Duas dhe Miley e duke marrë shkas nga deklaratat mbi biseksualitetin e kësaj të fundit, në “Stern Show”, Cyrus është ka kryer marrëdhënie seksuale me shoqen e saj.

“Nuk bëra dot seks me Duan fatkeqësisht. Ajo e ka një të dashur tashmë”, – është përgjigjur Miley. “Në fakt, nuk dua aq shumë të bëj seks me të, sepse e njoh shumë mirë si shoqe… por dua të bëj seks me të gati-gati 5%. Tani që po mendoj për këtë, akoma më shumë dua ta bëj. Dua është super-seksi!”

Aktualisht, Miley Cyrus po shijon jetën si beqare, pas ndarjes nga Cody Simpson, pak muaj më parë.

 

Advertisement
Loading...