Harry dhe Meghan nxorrën kartolinën e tyre të Krishtlindjeve, dhe qenka kaq ndryshe!!

Është një foto që duket si e pikturuar kartolina e sivjetshme e Krishtlindjeve e Harry dhe Meghanit, dicka shumë ndryshe nga kartolinat e zakonshmë të familjes mbretërore, por edhe një tjetër shenjë që tregon se tashmë Duka dhe Dukesha e Sussex janë shkëputur vërtet shumë prej traditave monarkike. Në kartolinë, shihen të dy duke qeshur me Archien, të rrethuar nga dy qentë dnjë shtëpizë e vogël në mesin e gjelbërimit të harlisur.

“Ju urojmë gëzuar Krishtlindjet dhe një vit të lumtur” –shkruhej aty. Një zëdhënës I familjes tha më vonë se pema e vogël e Krishtlindjeve, përfshirë stolitë e bëra vetë dhe dekorime të tjera, u zgjodhën nga Archie dhe pema do të mbillet pas pushimeve.

 

Advertisement
Loading...