Kejvina Kthjella publikon foton me fotoshop, ndjekësit i kthehen keq

Kejvina Kthella ka realizuar një fotosesion e veshur me fustan nusërie. Ish-velina dukej mahnitëse me fustanin e bardhë, që i vinte në pah gjoksin e saj bombastik.

Por ndjekësit kanë vënë re një detaj në dorën e saj dhe e akuzuan për photoshop. Në një prej fotove Kejvina Kthellës i mungon tatuazhi në krahun e saj.

“Diku me tato në krah, dhe diku jo, si? 🤗”- i komentoi ndjekësja.

“Ëaaaaaaa hahahah unë se kisha vënë re 🤣”- iu kthye Kejvina Kthella.

Ndërsa ndjekësja shtoi: “Ma mori mendja 🤣😂”

Ish-velina është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe herë pas here ndan me ndjekësit foto provokuese, ku nuk ngurron të ekspozojë asetet e saj.

 

Advertisement
Loading...