KËNGA E TAYNAS ME DAFINA ZEQIRIN ARRINË SHUMA MARRAMENDËSE NË YOUTUBE

Dafina Zeqiri dhe Tayna ka pak ditë që kanë publikuar duetin “Bye Bye”, të cilit ia shoqëruan edhe videoklipin.

Në klip, dy artistet erdhen tejet të ‘nxehta’, ndërsa kënga po pëlqehet nga fansat e tyre.

Deri tani, kjo këngë ka marrë 7 milionë klikime në kanalin YouTube, sukses të cilit padyshim që i gëzohen vetë autoret e këngës.

 

Për ndryshe, si Dafina ashtu edhe Tayna janë shumë aktive me koncerte gjatë kësaj sezone.

Advertisement
Loading...