Kështu do të duket Bebe Rexha kur të plaket

Bebe Rexha është një nga këngëtaret e famshme botërore me origjinë shqiptare e cila përfolet shumë nga mediat rozë.

Së fundmi nëpër rrjetet sociale ka dalë në trend përdorimi i aplikacioneve me efekte dhe ‘filterë’ të ndryshëm për ndryshimin e fytyrës, gjinisë, moshës e shumë opsione të tjera.

Këtë nuk e ka lënë pa e provuar as këngëtarja Bebe Rexha e cila ka shfrytëzuar opsionin për të parë si do të duket kur të plaket.

Advertisement
Loading...