Kidën apo Loredanën? – Ja cilën zgjedh Mozzik (VIDEO)

Reperi i njohur Mozzik është shfaqur për herë të parë në një emision televiziv pas ndarjes me Loredanën.

Mozzik ishte i pranishëm në emisionin Nd’rrimi i Natës me Alaudin Hamitin në Klan Kosova.

Në rubrikën “Mozzik iu përgjigjet fansave”, reperi është dashur të zgjedh mes Kidës dhe Loredanës.

Se kë zgjodhi Mozzik shikojeni në videon e mëposhtme.

Advertisement
Loading...