Kylie Jenner çon vajzën në shkollë me çantë 12 mijë dollarëshe

Kylie Jenner publikoi në llogarinë zyrtare të Keep going with Kardashians, në InstaStory, fotot e bukuroshes së vogël, e cila dukej aq shik dhe e lumtur me çantën e shpinës “Hermes” ( 12 mije dollare), teksa nisej për filluar vitin e ri shkollor.

Mamaja krenare postoi gjithashtu një video të bijës 2 vjeç e gjysëm, tek linte e lumtur shtëpinë, me aksesorët ultra luks, për të shkuar në kopësht.

“Dita e parë e kopshtit!” “Dita e parë e kopshtit” dëgjohet teksa i thërret mamasë, e lumtur Stormi. Nga videoja, ndërkohë në sfond dëgjohet dhe e qeshura e Travis Scotti-it, babait të Stormit të vogël.

Advertisement
Loading...