Lajm i mirë për fansat e One Direction! Viti 2021 mund të sjellë ribashkimin e tyre

Kemi një lajm të mirë për të gjithë fansat e One Direction. Kohët e fundit po qarkullon nëpër media thashetheme se mund të ndodhë një i ribashkim i mundshëm i grupit muzikor 1D në 2021.

“Shanset e ribashkimit të djemve po shkojnë vetëm në një drejtim. Ky është një lajm i shkëlqyeshëm për fansat që duan një rikthim të tyre,” – deklaroi Alex Apati për Daily Express.

Ndërkohë, të njëjtat zëra qarkulluan edhe për një ribashkim të One Direction në fillim të korrikut për 10-vjetorin e tyre.

Por ribashkimi nuk u realizua për shkak të pandemisë.

Asokohe, një burim foli për revistën Page Six duke thënë: “ Ka ende shumë për të bërë dhe shumë pengesa. Padyshim, për momentin çdo gjë që ata do të bënin do të duhej të bëhej virtualisht. Por ka shumë vullnet të mirë midis tyre tani dhe ata duan të bëjnë diçka”.

Liam Payne, Harry Styles, Louis Tomlinson, Niall Horan dhe Zayn Malik formuan bandën e tyre muzikore që do korrte sukses për vite me radhë në 2010 për The X Factor.

Në vitin 2015, Zayn Malik njoftoi vendimin e tij për t’u larguar nga banda. Më pas Harry Styles, Tomlinson, Payne dhe Horan vendosën të qëndrojnë pa Zayn në grup, por gjithsesi 1 vit më vonë grupi u shpërbë.

 

Advertisement
Loading...