Lë gruan, puth dashnoren, aktori i famshëm në mes të skandalit

Aktorët Lili James dhe Domenic West ndodhen në mes të një skandali. Çifti u fotografua tek puthej në publik, ndërkohë që aktori është i martuar.  Sipas thashethemeve të fundit, bashkëshortja e Domenic-ut, Catherine FitzGerald mbeti e shokuar kur pa fotografitë e publikuara, madje pohoi që ajo dhe Domenic ata janë një çift shumë i lidhur me njëri-tjetrin.

Të panumërta komentet në rrjet. Nuk kanë munguar as reagimet nga populli i Tëitterit, të cilët e kanë krahasuar këtë tradhëti bashkëshortore me një tjetër tradhëti, atë të Kristen Steëart me Robert Pattinson. Ndërsa ishin të martuar, aktorja u fotografua me regjizorin Rupert Sanders, duke u puthur, gjatë xhirimeve të filmit Borëbardha dhe Gjahtari. Steëart u detyrua më pas të bënte një deklaratë, pas publikimit të fotove, ku i kërkonte ndjesë publike, partnerin te saj.

Advertisement
Loading...