Ledri dhe Sara bëjnë xhiron e parë me karrocë me vajzën e sapo lindur

Një javë më parë Ledri Vula dhe partnerja e tij, Sara Hoxha, u bënë prindër për herë të parë, kur erdhi në jetën vajza e tyre, për të cilin çfti zgjodhi emrin e bukur, Poem Blu.

Gjatë këtyre ditëve, vajza ka qenë në qendër të mediave rozë, ndërsa babi Ledri dhe mami Sara nuk i kanë kursyer dedikimet në rrjetet sociale, me këtë të fundit që e ka quajtur si “dhurata më e bukur që ka marrë”.

Ndërkohë duket se ata kanë nisur xhirot e para me vajzën, rast që Sara e ka shfrytëzuar për të publikuar foton e parë familjare në Instagram,. Me Ledrin shumë rë qeshur dhe të lumtur, portreti i tyre i parë është ky:

Tani presim edhe një moment të Ledrit duke ndërruar pelenat dhe mendojmë se jemi mirë deri vitin tjetër.

 

Advertisement
Loading...