Leonora Poloska nis xhirimet e klipit të ri (FOTO)

Pak ditë më parë ju njoftuam mbi rikthimin e Leonora Poloskës.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun në këtë formë po i jep fund një pauze të gjatë në muzikë pas një kohe të dedikuar familjes.

Poloska tashmë e ka të finalizuar projektin e ri muzikor të zhanrit baladë i cili pritet të publikohet shumë shpejt.

Mirëpo, ka mbetur një detaj në të cilin po punohet intenzivisht dhe ai është videoklipi.

Këto ditë, Poloska ka nisur xhirimet ndërsa me poshtë keni edhe  fotografi nga përgatitjet në kurimin e imazhit.

Në linkun më poshtë mund të çmalleni me një ndër baladat më të pëlqyera të Leonorës.

Advertisement
Loading...