Upss! Jennifer Lopezit për pak sa nuk i zbulohet krejt pjesa intime

Këngëtarja e famshme Jennifer Lopez dhe partneri i saj Alex Rodriguez janë fotografuar në Nikki Beach në St.Tropez, ku kishin shkuar për të festuar ditëlindjen e 60-të Magic Johnson. 

Jennifer kishe veshur një fund të çarë në njërën anë, që rrezikonte t’i nxirrte në pah pjesën intime. Me një ngjyrë lëkure të bronztë dhe me një këmishë të bardhë ajo dukej tepër joshëse.

Advertisement
Loading...