MODERATORJA SHQIPTARE POZON ME BIKINI, FANSI I GATSHËM TË DHUROI VESHKËN PËR TË

Moderatorja dhe modelja shqiptare të cilën e shihnim çdo të diel në programin e Top Channel  “E diell”, Einxhel Shira ka ngritur temperaturat me fotot e “nxehta” nga plazhi.

Einxhel po i kalon pushimet në plazhet e Malit të Zi dhe patjetër si çdo kolege apo moshatare e saj ka mbush Instagramin.

Në një prej fotove të fundit moderatorjashfaqet me bikini portokalli të cilat qëndrojnë mjaft mirë në trupin e nxirë nga dielli, kjo ka bërë që komentuesit të mos përmbahen madje njëri prej tyre është i gatshëm për të dhuruar veshkën.

“Gjysmen e veshkes ta jap ty vetem nje ore me ty me nejt”, komenton fansi.

Advertisement
Loading...