Rike Roçi me skena erotike: Fut dorën ndër rroba dhe kap pjesën intime

Rike Roçi është një nga bukuroshet shqiptare, që u bë e njohur nga “Big Brother”. Ajo është gjithmonë në qendër të vëmendjes nga mediat për shkak të jetës private.

Po ashtu është shumë aktive në rrjetet e saj sociale ku ndan me të gjithë ndjekësit e saj foto dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshmërisë.

Së fundmi, në llogarinë e saj të Instagramit ajo nuk i ka lënë fare vend imagjinatës.

Ajo ka postuar një foto në llogarinë e saj të Instagramit me të cilën ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithë publikut e cila ku shihet duke kapur pa pikë turpi pjesën intime. Modelja që u bë akoma dhe më e famshme me prezencën e saj ne “Euro 2016” e cila mori vëmendjen e mediave pë format bombastike.

Advertisement
Loading...