Nga kush po frikësohet Capital T: Derisa po mbante koncert shfaqet me jelek anti-plumb

Capital T është njëri ndër reperët më të pëlqyer në estradën shqiptare, ku me këngët e tij ka arritur të mbledh mijëra fansa.
Capitali është shumë aktiv në skenën muzikore dhe çdo ditë sjell diçka të re për fansat.
Në këtë sezon të verës ai është aktiv nëpër mbrëmje të ndryshme, ku së fundi ka qenë i pranishëm në një nga klubet e njohura në Prishtinë.

Aty Trimi ka dhënë atmosferë të jashtëzakonshme derisa në skenë është parë i veshur me jelek anti-plumb. Padyshim që kjo veshje ka qenë pjesë e koleksionit të tij të veshjes, ku edhe njihet si njëri ndër rep artistët më me stil në estradën tonë.
Më poshtë mund t’i shihni pamjet të cilat vet reperi i ka publikuar në InstaStory.

Advertisement
Loading...