Nis Halloween-i në Shtëpinë e Bardhë, e dokoruar me pamje të frikshme

Jemi vetëm pak ditë larg festës së përvitshme Halloween, ndërsa atmosfera ka nisur të bëhet që tani “e frikshme” në Shtëpinë e Bardhë.

Donald dhe Melania Trump kanë zbukuruar rezidencën e tyre oër fundin e muajit tetor, ndërsa pamjet kanë bërë xhiron e rrjetit.

Shtëpia e Bardhë është mbushur me kunguj e gjethe portokalli të vjeshtës, ndërsa persona të shumtë me maska të frkshme kanë shkuar për të vizituar çiftin presidencial.

Cfarë na bëri përshtypje ishte një çift fëmijësh, të cilët këtë vit kishin zgjedhur të visheshin si Donald dhe Melania Trump.

Presidenti dhe bashkëshortja kanë shkrepur një pozë me “sozitë” e tyre të vogla këtë Halloween, ndërsa fotoja po bën xhiron e rrjetit.

 

Advertisement
Loading...