Pas shumë vitesh, Nicole Kidman pendohet që u nda nga Tom Cruise

Aktorja Nicole Kidman ka folur së fundmi për martesën e saj me Tom Cruise.Nicole është rikthyer pas në kohë duke kujtuar filmin ‘Eyes Wide Shut’ ku dyshja mori pjesë.Në një intervistë  për Neë York Times ,aktorja u shpreh se ajo dhe Tom kishin një martesë të lumtur, kur u pyet nëse  kishte ushqyer ndonjë ‘ndjenjë negative’ në lidhje me martesën e tyre gjatë asaj kohe.“Ne do të shkonim në gara pas atyre skenave”, kujtoi Kidman.

“Do merrnim me qira një vend dhe do shkonim në gara në tre të mëngjesit. Nuk e di se çfarë të them tjetër”.Kidman dhe Cruise birësuan dy fëmijë, Isabella dhe Connor para ndarjes së tyre në 2001.Më pas aktorja u martua me këngëtarin Keith Urban me të cilin ka dy vajza, Sunday 12 vjeçe dhe Faith, 9 vjeç. Tom ka vetëm një vajzë , Suringa martesa e tij gjashtë-vjeçare me Katie Holmes.

Advertisement
Loading...