Kylie dhe Khloe Kardashian rikthehen sërish me partnerët pas ndarjeve

Kylie Jenner dhe Khloe Kardashian janë bashkuar së fundmi me ish-partnerët e tyre, Travis Scott dhe Tristan Thompson.

Kylie u ribashkua me Travis për një ditë , pasi të dy vendosën të shoqëronin vajzën e tyre, Stormin, në një tokë të mbjellë me kunguj. Ishte vetë Kylie që publikoi foto në rrjetine saj social Instagram.Por Kylie nuk ishte e vetmja nga familja që u bashkua me ish-partnerin, sepse dy ditë më parë edhe Khloe e Tristan u ritakuan për një festë që kishte lidhje me vajzën e tyre, True. Ata të dy vizituan një fermë kungulli dhe morën pjesë në një festë ku ishin të pranishëm edhe Kim Kardashian me Kanye West dhe fëmijët e tyre.

 

Advertisement
Loading...