Rita Ora me foto shumë provokuese: Shfaq të pasmet nga pushimet

Rita Ora tash e sa ditë gjendet në pushime.

Rita Ora edhe përkundër angazhimeve që ka, ka gjetur disa ditë pushim.

Këngëtarja shqiptare me famë, ka qëndruar në Ibiza të Spanjës dhe nga atje ka pasuruar Instagramin e saj me imazhe provokuese dhe joshës.

29 vjeçarja ka publikuar imazhin e radhës nga atje, teksa ka kthyer të pasmet drejt kamerës duke shfaqur linjat e saj të përkryera.

“Shihemi herën tjetër”, ka shkruar Rita në mbishkrimin e imazhit.

Advertisement
Loading...