Robert Berisha sjell këtë fotografi të vajzës

Robert Berisha ka publikuar një fotografi të vajzës Renee.

Robert Berisha ka ndarë me ndjekësit një fotografi në InstaStory, ku shfaq vogëlushen e tij.

Renee kishte hipur mbi motoçikletën e tij, ku tregon pasionin që ka për këtë mjet ashtu sikurse babai i saj.

Për ndryshe, Robert Berisha është i martuar me Nora Istrefin dhe bashkë kanë Reneenë.

Advertisement
Loading...