Shkurta dhe Gresa veshin fustane të gjata, mahnitin me pamjen e tyre

Ato janë nënë e bijë, por duken si motra.

Dy artistet më të dashura për publikun shqiptar, Shkurte Fejza dhe vajza e saj, Gresa Behluli, rrëmbyen vëmendje me dukjen e tyre.

Në disa imazhe që publikuan në Instagram, dy këngëtaret shfaqen shumë elegante dhe të lumtura pranë njëra-tjetrës.

Ato ishin rregulluar me shumë shije, shkruan rtv21.tv “Nana përcjell vajzën” është projekti i fundit i tyre. Kjo këngë është shoqëruar me një videoklip me pamje shumë të veçanta nga kanagjegji dhe dasma e Gresës.

Advertisement
Loading...