Shpat Kasapi i jep zyrtarisht fund beqarisë me një fejesë sekrete

Prej kohësh, këngëtari i njohur Shpat Kasapi është përfolur për marrëdhënien me partneren e tij Selvie. Ndonëse, pak ditë më parë në media shkruhej se çifti ishte ndarë, e vërteta qenka krejt e kundërta.

Me anë të një fotoje në Instagram, Shpati ka treguar se dashuria mes tij dhe Selvies është kurorëzuar në një fejesë.

Këngëtari ka shpërndarë një foto të duarve të të dyve me unaza dhe shkruan “24.12.2020”.

 

Advertisement
Loading...