Shqiptari që çmend rrjetin në Spanjë, kush është modeli i njohur?

Ju prezantojme me Bruno Baba. Ai eshte shqiptari 26 vjecar qe po ben namin ne Spanje dhe Ameriken Latine. Bruno eshte teje i fokusuar pas palestres dhe numeron nje ndjekesish te madh ne Tik Tok 100.000 e ne Instagram gati gjysme milioni.

Bruno flet vetem spanjisht dhe anglisht ne videot e tij por sic duket nga mbiemri dhe nga informacionet tona eshte shqiptar.

Advertisement
Loading...