U lidha me gruan e shokut, banori i Big Brother habit të gjithë

Diten e djeshme ne rubriken Trotuar ne E Diell ka qene i ftuar ish banori i Big Brother Arjan Bakalli, i njohur ndryshe si Ari.

Ai ka treguar se ne moshen 22 vjecare eshte lidhur me nje grua gjermane 34 vjec. Nderkoh qe vec diferences te moshes, ajo ishte ish bashkeshortja e mikut te tij dhe e kishte njohur pikerisht prej tij.

“Me ate isha ne nje lidhje kur isha ne Amsterdam, ne Shqiperi dashuroja nje vajze tjeter”- ka treguar Ari.

Advertisement
Loading...