Si u maskuan VIP-at shqiptar për Halloween? Shikoni kostumet fantastike

Halloween-i është një prej ditëve më të dashura për fëmijët, të cilët mezi e presin për t’u maskuar frikshëm ose si personazhet që duan më shumë, si dhe për të trokitur në dyer për një “trick or treat”. Mirëpo, as të rriturit nuk mbeten pas kur vjen puna te dëshira e madhe për t’u transformuar për Halloween. Të shumtë ishin personazhet e njohur shqiptarë, që edhe pse këtë vit festimet në ambiente të jashtme u anuluan për shkak të pandemisë, ata nuk hoqën dorë nga maskimet, qoftë për të festuar në shtëpi apo edhe vetëm për një foto.

Çfarë veshën ata? Hidhuni një sy dhe zgjidhni maskimin më interesant për ta kopjuar vitin tjetër:

Advertisement
Loading...