U shpall vogëlushja më e bukur në botë, si ka ndryshuar jeta e Anastasias!

Rusja Anastasia Knyazeva u bë e famshme në mbarë botën kur përpara tre vjetësh, një revistë britanike e shpalli “vogëlushen më të bukur në botë”. Atëherë ishte vetëm 6 vjece, dhe agjensitë publicitare “u vërsulën” kush e kush ta terhiqte e para! Anastasia ka marrë me dhjetëra oferta nga firma të ndryshe, përfshirë dhe ato të veshjeve për fëmijë.

Reklamën e  parë televizive e ka bërë kur ishte vetëm dy vjec e gjysmë. Fama e vërtetë erdhi megjithatë kur u bë imazhi i brand-it australian, Mischka Aoki.

Anastasia nuk është vetëm e bukur, por edhe e talentuar. Së fundi, 9 vjecarja ka fituar një cmim të rëndësishëm për arritje në TV, ”TEFI-KIDS” 2020, ndërsa që prej 2018-tës, është prezantuese e një emisioni për fëmijë, në një stacion televiziv rus.

Advertisement
Loading...