Vajza e Gjyste Vulajt publikon fotot gjysmë e zhveshur, cmend rrjetin

Fotot hot të vajzës së Gjyste Vulaj të publikuara së fundmi në rrjete sociale, po i lënë të gjithë pa fjalë. Rosana Vulaj ndau me ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram dy foto, ku shfaqej mjaft sensuale dhe provokuese.

Bukuroshja seksi kishte veshur një minifund të kuq, ndërsa në pjesën e sipërme kishte një palë reçipeta po ashtu të kuqe, por në formën e duarve, duke ia mbuluar shumë pak gjoksin.

Me flokë të lëshuara dhe me gjoksin në plan të parë, Rosana mbante edhe një kapuç si të babagjyshit në kokë, duke i shtuar veshjes një ndër elementët festivë. Ndër të tjera, teksa pozonte para kamerës, vihej re edhe barku i saj i sheshtë.

Ndërkohë, Gjyste Vulaj është një ndër këngëtaret shqiptare që ka ‘goditur’ me veshjet e saj provokuese.

Advertisement
Loading...