Bashkëpunimi i Beyonce dhe Adele është më afër se kurrë!

Dy prej emrave më të njohur në glob duket se do të sjellin dhuratën e shumëpritur për fansat e tyre.

Bëhet fjalë për Adele dhe Beyonce, të cilat prej vitesh kanë qenë nën shënjestrën e pyetjeve rreth një bashkëpunimi mes tyre, duke qenë se dashuria e Adele për këngëtarën e “Formation” është treguar disa herë dhe e anasjelltas. Mirëpo, koha e publikimit po afrohet.

Fillimisht, kanë qenë producentët e Grammy Awards, të cilët kanë konfirmuar se Adele do të jetë prezente në ceremoni, por edhe Beyonce do të performojë në 31 janar.

Sakaq, burime pranë dyshes tregojë se dyshja kanë gati këngën dhe videon, por jo vetëm. Ato kanë regjistruar edhe një performancë virtual që do të transmetohet gjatë ceremonisë së Grammys në 31 janar.

Duket se viti i ri do të nisë me lajme të mira!

Advertisement
Loading...