Burri i Adelina Tahirit ka frikë nga syri i keq

Adelina Tahiri po pushon bashkë me të shoqin në ishullin grek Mykonos dhe siç duket nga fotografitë që po shprendahen, ata po ia kalojnë shumë mirë së bashku.

Çifti, kanë pasur një verë tejet aktive, pasi kanë bërë disa herë pushime dhe çdo herë në vende mjaftë luksoze.

Ne postimet e fundit, këngëtarja shkëlqen pranë të shoqit, me të cilin ka edhe një djalë, Jonin simpatik.

Në këto video, shihet se burri i Adelines, mbanë të varur në qafë një dhëmb peshkaqeni, që siç thuhet, mbahet për të mos u prekur nga syri i keq, shkruan “Kosovarja”.

Një avokat milioner bestyt. Ky është burri i Adelines.

Advertisement
Loading...