Demi Rose nga vaska: Pozon vetëm me duar në gjoks

Pozat e saj provokative nuk dinë të ndalen dhe edhe kësaj here ajo ka ndarë me fansat një fotografi në të cilën shihet pothuajse e zhveshur.

Demi Rose  ka pozuar në një vaskë në të cilën shihet duke i mbajtur duart sa për të mbuluar gjoksin.

Advertisement
Loading...