Françeska shfaqet me një fustan të kuq dhe pa të brendshme

Françeska Jaçe është një prej vajzave më të përfolura të showbizit shqiptar.

Që pas pjesëmarrjes së saj në “Big Brother Albania”, nuk ka reshtur asnjë moment së tërhequri vëmendjen.

E angazhuar fuqishëm në botën e modelimit, Françeska nuk rresht së provokuari.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku ka tërhequr vëmendjen jo pak.

Modelja pozoi e veshur me një fustan të kuq në mes të detit, në të cilin mori vëmendje me një detaj.

Advertisement
Loading...