Dua Lipa gjen sozinë e saj: Nuk do ta besoni sa ngjajnë

Dua Lipa dhe Brittany Xavier duken si të jenë nga një nënë.

Dua Lipa është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe të pëlqyera në botë, por kohët e fundit ajo ka marrë vëmendjen e mediave me jetën private.

Më rrjete sociale janë duke qarkulluar disa fotografi të sozies së këngëtares nga Prishtina bëhet fjalë për modelen Brittany Xavier e cila duket si të jetë motra e artistes shqiptare.

Xavier ka mbi një milion ndjekës në Instagram dhe në çdo fotografi të publikuar ajo vërshohet nga komentet se mos është Dua Lipa.

Advertisement
Loading...