Era Istrefi shfaq linjat e saj trupore nga palestra

Era Istrefi ka treguar se si po e mban trupin në top-formë.

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi, kohët e fundit është komentuar se ka arritur linja perfekte trupore.

E kjo bazuar në publikimin e fotografive të ndryshme në rrjete sociale me të cilat edhe e ka dëshmuar këtë.

Fansave sigurisht se u ka interesuar se si ka arritur këngëtarja të duket aq joshëse dhe Era ua ka dëshmuar se këto linja trupore po i arrin falë palestrës.

Ajo i ka publikuar disa imazhe në të cilat shihet pikërisht atje dhe duket se e ka marrë me seriozitet këtë aktivitet.

Advertisement
Loading...