Fansat i hakmerren Majkut, publikojnë mesazhet që ju shkruante këngëtari kur ishte single

Mbrëmjen e djeshme, reperi Majk u kthýe në kryefjalën e rrjetit për shkàk të romancës së tij të re me Blerta Veselin, Miss Universe Kosova 2020.

Gjithçka nisi pas postimeve të njëjta në Instagram, pasi çifti po darkonte në të njëjtin vend dhe si të mos mjaftonte kjo, Majk publikoi një foto të tijën në Instagram-in e Blertës.

Dikush i ka dërguar Majkut foton e tij të publikuar në InstaStory-n e Blertës, mirëpo përgjigja e reperit s’i ka pëlqyer aspak fansit.

Majk e ka kércénuar këtë të fundit se do t’i fùsë bllòk nëse flet edhe njëherë për jetën e tij private, që në fakt vetë preferoi ta ekspòzojë edhe kësaj here në media.

I revòltuar nga ky mesazh, fansi i reperit ka shkruar se nuk e ka prítur aspàk mirë këtë përgjigje nga ‘idhùlli’ i tij.

Sjellja e Majk me fansat duket se ka revòltuar shumë këta të fundit të cilët kanë filluar t’i nxjérrin të palarat.

Ata kanë zbùluar një gjést shumë të ulét të reperit, kàrshi ish-të dashurës Melita Nushi me të cilën përjetoi një romancë dy vite më parë.

Fansat kanë zbùluar se pàs ndàrjes Majk u ka dërguar atyre një foto të Melitës, në të cilën sipas tij ajo nuk kishte dalë në formën më të mirë të mundshme, duke u kërkuar atyre që ta shpërndàjnë.

Por prísni se ka akoma!

Fansat e revòltuar kanë treguar gjithashtu çfarë u ka shkruar më herët reperi dhe “nderet” që i ka kërkuar.

“Po m’kujtohet kur na çòje foto me Roanin e na thoje postoni edhe thoni që s’më len me e pa, vetëm 1 herë në 2 muaj.”

Gjithashtu, në një tjetër postim fansi i Majk shkruan:

“Portalet i bën bllòk se ky i njohur për bllòka. Neve na thonte shikoni çka kanë shkru për mu edhe boni report.”

S’dimë si do të reàgojë Majk pas këtyre deklàratave!

Advertisement
Loading...