I dashuri i ri i Dua Lipës habit: Bën një gjest të bukur për shqiptarët

E pëlqeni ose jo të dashurin e ri të Dua Lipës, kjo gjë pak rëndësi ka. Lidhja e tyre duket në rrugë të drejtë pasi ajo shoqërohet kudo nga modeli i njohur.

Madje edhe në “Sunny Hill” në Prishtinë, Hadid ishte pranë të dashurës së tij në çdo moment të festivalit.

Siç duket aq shumë i ka pëlqyer Kosova vëllait të motrave të famshme Bella dhe Gigi, sa ka vendosur të veshë një bluzë të zezë ku në kurriz ishte shqiponja dykrenare e flamurit shqiptar.

Me siguri të gjithë ata që nuk e kanë pëlqyer shumë Anwar, tashmë kanë ndryshuar disi mendje.

Advertisement
Loading...